GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 14556077
nr 1455 6077
Fat
3+ 2 st, Kina, 16-22 cm. Diameter: 16-22,5 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 mars 2022
kl 18:32:45
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr